GOOGLE ÇEVİRİ

Thermocools Ürün Bilgileri

"THERMOCOOLS" İÇİ BOŞ THERMOSERAMİK KÜRECİKLİ ISI,SES,SU YALITIM (Dış Cephe Beton Teras Çatılar,Şıngıl,Saç Üzeri,İç Duvarlar,vb Yüzeylerde ISI,SES, VE SU Tek Ürünle Üçünü bir arada Yapan ,Aynı Zamanda Nefes Alan,Benzersiz Yüzey Kaplama Ürünü )Yapan Tek Ürün Mantolar rulo ya da havasız püskürtücü (sprey) ile uygulanabilir. Mantolar sıkça boyama gereksinimini de ortadan kaldırır. Diğer boyalarla kıyaslandığında birkaç kat daha uzun ömürlüdür. Üstün su geçirmezlik yeteneği ve yangın dayanımı vardır. Tutunması doygunlukla birlikte artar. Değişken geçirgenlik özellikli manto dokusu ıslandığında genleşerek su geçirmez olurken, kuruduğunda da büzülerek duvarın hava almasını ve duvarlarda birikmiş ya da hapsolmuş nemin buharlaşarak kurumasını sağlar. Mor ötesi ışımaya (UV) ye karşı korur, ısı şoku/değişimi etkilerini/zararlarını ve ses iletimini azaltır, VOC (Volkanik organik bileşen; oda sıcaklığında yüksek buharlaşma basıncı olan kimyasallar) düzeyi düşüktür.

RENK

Bu kaplama ürünü çeşitli mimari renklerde gelmektedir. Uygulaması tamamlanmış ürünlerin güzel ve mat bir görünüşü vardır.

OLAĞAN KULLANIMI

Beton, metal, ahşap, polimerize yüzeylerin yalıtımında ve buğulaşmayı azaltmakta kullanılır.

I- "THERMOCOOLS" STANDART DIŞI

Renk solmasının ana sorun olduğu çoğu iklim koşulunda kullanılır. Üstün yangın dayanımı, tuz serpintisi, güçlü asitler, petrol bazlı ürünler ve diğer yıkıcı metallere karşı kusursuz kimyasal direnci vardır.

II- "THERMOCOOLS" TROPİKAL DIŞ

Standart Exterior ürününün diğer özelliklerine sahip olup ayrıca iklim koşulları nedeniyle mantar ve güherçile oluşumunun önemli bir sorun olduğu bölgelerde kullanılmak için tasarlanmıştır.